Historia limuzyny

historia limuzyn  Jaka jest historia limuzyny ? Od początku swojego istnienia limuzyna stanowiła symbol przepychu i bogactwa oraz wyjątkowej dbałości o komfort osób, które się nią poruszały. Styl ten zachowano aż po dzień dzisiejszy, kiedy to z taśm produkcyjnych co jakiś czas schodzą, coraz bardziej udoskonalane modele wyposażane w takie elementy, które są odpowiedzią na najważniejsze potrzeby klientów.

Limuzyny to samochody, o których można opowiadać w samych superlatywach. Są to auta wyróżniające się nie tylko elegancją i zapewniające wygodę oraz komfort w czasie jazdy. Jest to także marka z dość długą tradycją. Po raz pierwszy auto tego typu zjechało z linii produkcyjnej w 1989 roku. Był to srebrny Cadillac Fleetwood z przedłużanym nadwoziem. Sporą zaletą tego auta była przyciemniana szyba, którą można było podnieść i tym samym odgrodzić się od kierowcy. Podstawowe wyposażenie wówczas to barek, lodówka, telewizor, video, sprzęt stereo.

Następnym modelem był Lincoln Town Car. Jego cechy charakterystyczne to szlachetna biel karoserii oraz czerwony kolor wewnętrznego wyposażenia. Najczęściej wypożyczano go w celach obstawy ślub lub wykorzystywano do przewozu słynnych celebrytów.

Kolejne marki limuzyn, równie bogato wyposażonych i wynajmowanych w podobnych celach ale głównie z nastawieniem na obsługę ślubów to Mercedes Benz, Rolls-Royce Silver Shadow oraz najnowsze modele czyli Ford Econoline oraz BMW 7 na wynajem bez kaucji. może to też być wynajem samochodu bez limitu kilometrów