Transport gości weselnych

przez | 27 lutego, 2020

transport gości na weselePrzygotowania do ślubu czas zacząć. Nie ma większego znaczenia czy sam ślub będzie za rok albo za tydzień. Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej. Najgorszą rzeczą jest robienie wszystkiego na ostatni moment. Zawsze kończy się to źle. A więc od czego zacząć przygotowania?

Przygotowania najlepiej zacząć od zaplanowania naszego ślubu, jak i wesela. Ułatwi nam to pracę, jak i samą organizację. Po prostu spisujemy na kartce wszystkie rzeczy, które musimy załatwić i realizujemy swój plan. Przed stworzeniem samej listy musimy wiedzieć czego chcemy. Jaki ma być nasz ślub? Na ile gości? Jak ma wyglądać sama ceremonia? Ślub kościelny czy cywilny? Im większy ślub, tym więcej czasu zajmie nam jego organizacja. Z drugiej strony powinniśmy także mieć na uwadze nasz budżet. Absolutnie nie ma większego sensu robienie dużej imprezy weselnej skoro nas na to nie stać. Branie różnych kredytów tylko po to, aby zabłysnąć przed rodziną czy znajomymi nie jest zbyt rozsądnym rozwiązaniem. Organizujmy ślub taki, na który nas stać. Pieniądze, które dostaniemy z wesela zawsze możemy przeznaczyć dla siebie, a nie na spłatę kredytu.

Największe wydatki, to suknia ślubna i garnitur. Uważamy, że w tej kwestii nie ma co przepłacać, zwłaszcza jeśli idzie o temat sukni ślubnej. Garnitur jest praktyczny. Można go założyć na wiele innych późniejszych okazji. Niestety suknia ślubna ma tę wadę, że jest jednorazowa a wydatki, które są związane z jej zakupem są olbrzymie. Zachęcamy do kupowania albo sukien używanych, które są o wiele tańsze albo do skorzystania z białych sukienek, które są dostępne w sieciówkach. Nie musimy wydawać nie wiadomo ile pieniędzy jeśli idzie o suknię ślubną. Kupując sukienkę białą, letnią, za która zapłacimy około 100 zł możemy ją przerobić wszywając do niej elementy koronkowe bądź cekiny lub kryształki dodając jej szyku i elegancji. I co najlepsze — sukienkę tę będziemy mogli wykorzystać w późniejszym czasie i to wielokrotnie. Zostaje jeszcze kwestia limuzyny do ślubu

Jeśli kwestię garnituru, jak i sukni ślubnej mamy załatwioną przychodzi czas na zorganizowanie sali weselnej. Znowu, kwestia jaki mamy budżet. Zachęcamy do zorganizowania samego ślubu bez wesela, co zawsze wiążę się z mniejszymi kosztami. Obiad weselny w domu bądź restauracji tylko dla najbliższej rodziny również jest dobrym pomysłem. Organizowanie dużego wesela na 50 lub więcej osób. Jeśli dane osoby na to stać jak najbardziej.

Transport gości weselnych także jest dosyć ważną kwestią. Większość gości nie chce jechać swoim samochodem z wiadomych względów. W tej sytuacji bardzo dobrym pomysłem jest… Transport gości weselnych? Rozwiązanie bus 9 osobowy na wynajem . Doskonała inwestycja, która nie należy do zbyt drogich — będziemy musieli liczyć się z kosztem około 100 zł za wynajem samochodu na jeden dzień. Myślimy, że to niewiele w porównaniu ze spokojem ducha. Kierowca przywiezie gości i odwiezie do domu — co logistycznie jest najlepszym posunięciem.

A co z kwestią ślubu kościelnego bądź cywilnego. To już sprawa indywidualna. Jeśli dla młodej pary ważna jest wiara i nie wyobrażają sobie ślubu bez księdza — ślub kościelny jest jedyną opcją. Dla osób, które nie przywiązują zbyt dużej wagi do wiary – ślub cywilny w zupełności starczy. Dodatkowo, jeśli idzie o same koszta będą one zdecydowanie mniejsze.

A więc jak widzisz przygotowania związane ze ślubem wiążą się ze sporymi kosztami jak i z zagospodarowaniem odpowiedniej ilości czasu. Niekoniecznie duży ślub jest dobrym rozwiązaniem. Zorganizowanie małego przyjęcia jest zwykle korzystniejsze. Wypożyczalnia samochodów Szczecin Prawobrzeże